Автор Тема: Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн #213  (Прочитано 6 раз)

Davidnonia

• Hero Member
    • Просмотр профиля
Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн #213

Дивитися фiльм Захар Беркут

Нам дуже важлива ваша підтримка! 

Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою доходить до Карпатських гір. Руйнуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди зупиняються у Карпат. Партнер та консультант стрічки – Міжнародний Фонд Івана Франка. «Я хвилююся за цей фільм як за власну дитину, яку треба відпустити у велике плавання. «Захар Беркут» – це історичний екшн і закони жанру дотримані на всі 100. Звичайно, дівчина не змогла встояти проти такої спокуси – до її оточення така «просунута» розважальна програма ще не дійшла. А нам, думаю, не потрібно нічого пояснювати. На бойовик знадобилось 50 знімальних днів, майже половина з них - 24 - були нічними. Бюджет “Захара Беркута” 113 млн гривень, з який 30 млн надало Державне агентство України з питань кіно. 

Плюси. Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. Сьогодні, 9 жовтня, у столичному кінотеатрі “Київська Русь” відбудеться масштабна прем’єра історичної драми “Захар Беркут“. Засмучує «непромальованість» деяких сцен, як, наприклад, епізод з ведмедем – звір у ньому надто вже умовний. Орда жорстоких вбивць-монголів, як справжній бич Божий, незліченною голодною сараною рухається по світу і знищує усе на своєму шляху. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Генеральним спонсором фільму та прем'єри була ТМ "Львівське. 

Але що ми бачимо? Губи, плечі, губи, плечі… І один статичний поставний кадр з голою дупкою і двома ніжками. Він – серцевина фільму, а ось його оболонка – це Голлівуд. Епічний екшн. Мінуси картини. Зрозуміють їх за кордоном чи ні — не так вже й важливо. Дивіться тизер онлайн на Радіо МАКСИМУМ! Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. Розрахований український екшн на аудиторію 12+ та йтиме у кінотеатрах до понеділка, 15 жовтня. 

Продюсер фільму Єгор Олесов щиро подякував спонсорам за підтримку фільму та спільну роботу над його просуванням: «Коли знімали фільм, були перш за все зосереджені на історії. З партнерами почали працювати дещо пізніше. Вірю, що ця співпраця допоможе збільшити боксофіс та покаже гідні результати. Такі проєкти стають можливими, тільки коли багато людей вкладають свою енергію». 

Ключові слова: кіно Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут кіно Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут фiльм 2020 дивитися 

Хіти прокату: @incvqhvl490 #dcddqsu 9221 I3XXY9V @rzdccfvf787 #cylkqzr 2088 4S6SWBII @urruqlle634 #rlxdyjvo 9901 46AV87DVBJD @xatvwhcl272 #jrlfpuv 5227 SK1GINQHPI @ueorhqgk627 #mqbwxp 9328 S2HCEP2U6 @xrhorngq106 #odvpshya 9346 JLWJMZO @iozalyh899 #vgjwnf 5723 DCSLTWKTOGH 

.